زندگی در ثانیه دوم با
SNOIZ


دستگاه فوق‌پیشرفته ظرف دو ثانیه دید سارقان مسلح را کور می‌کند، اسنویز یک محصول سبز است و فاقد هرگونه مضرات تنفسی و جسمی برای شما می باشد. اسنویز تاکنون در بیش از 1800 فروشگاه طلا و جواهر نصب گردیده و در 8 سرقت در سال گذشته با عملکرد به موقع جان و سرمایه هموطنان‌مان را حفظ نموده استسوالی دارید؟ با متخصصان ما تماس بگیرید

S تاکنون انواع تجهیزات امنیتی مورد استفاده برای پیشگیری و مقابله با سرقت در طلافروشی ها ، صرافی ها و بانک ها مورد استفاده قرار گرفته اند. هریک از تجهیزات امنیتی مورد استفاده دارای نقاط ضعف و قوت خاص خود بوده و با توجه به شیوه های مختلف سرقت هریک در مواردی میتواند موثر باشد.

در این سیستم به محض ورود سارق و احساس خطر دستگاه مه ساز امنیتی فعال شده و با تولید حجم متراکمی از مه غلیظ با ماندگاری بالا در کمترین زمان ممکن ، باعث از بین بردن دید سارق و سلب امکان هرگونه عکس العمل بعدی از وی میگردد به طوریکه تنها راه ممکن برای سارق خروج از محل خواهد بود.

سوالات متداول

1عملکرد دستگاه به چه صورت هست ؟
این دستگاه دارای یک کپسول تحت فشار می باشد که محلول خاصی تحت فشار 16بار در آن پر شده است. با فشردن شاسی اضطراری یا ریموت یا تحریک سنسور ها ، بلافاصله محلول تحت فشار از کپسول خارج شده و وارد مکانیزم حرارتی خاصی میگردد که در نتیجه آن مه متراکم و غلیظی تولید شده و از سه نازل خروجی دستگاه به بیرون پرتاب میگردد.
2آیا دستگاه در رنگها وابعاد مختلف تولید میشود؟
خیر در حال حاضر تنها یک مدل از این دستگاه با رنگ مشکی و ابعاد 45*35*20 سانتیمتر تولید میگردد.
3مصرف برق دستگاه چقدر است ؟
دستگاه به طور متوسط در حدود 50 تا 60 وات مصرف میکند. یعنی به این صورت میتوان درنظر گرفت که همواره یک لامپ 50 وات روشن باشد.
4آیا مه ایجاد شده برای سلامتی انسان خطری دارد؟
خیر ، مایع تولید کننده مه و مه تولید شده توسط این دستگاه دارای تاییده ی بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان است .
5آیا مه ایجاد شده روی دکور فروشگاه و یا طلا ها اثر گذار است؟
مه تولید شده اثر مخربی بروی محیط فروشگاه و یا اجسام و طلاها نمیگذارد . در صورتیکه پس از فعال شدن دستگاه و تولید مه در محیط ، درب باز باشد و سیستم تهویه فعال شود ، مه در مدت زمان کمتری از محل خارج شده و هیچ گونه تاثیری بر محیط باقی نمی گذارد. چنانچه پس از فعال شدن دستگاه و تولید مه در محیط ، درب بسته باشد و امکان خروج مه از محل وجود نداشته باشد ، پس از حدود یک ساعت مقداری از آن بر روی کف مغازه و سطوح محیط نشسته و در این حالت بر روی شیشه ها مانند حالت بخار گرفته ایجاد میشود که به راحتی با یک پارچه تمیز و آب قابل پاک کردن است و هیچ گونه اثر تخریبی ندارد.
6نصب برچسب هشدار بر روی شیشه مغازه الزامی می باشد و آیا اطلاع رسانی وجود این سیستم به سارقین کمک نمی کند؟
الزام به نصب برچسب یا تابلو هشدار برای بالا بردن قابلیت پیشگیری از وقوع سرقت می باشد. با وجود دستگاه مه ساز و برچسبی که همراه دستگاه هست و به شیشه ویترین مغازه ی چسبانده میشود سارقین هیچگاه وارد مغازه نمی شود چون سارقین حرفه ای برای یک سرقت مسلحانه از چند ماه قبل محل را بررسی میکنند و در صورتیکه بدانند با یک عامل بازدارنده مواجه خواهند شد عملا به چنین کاری دست نخواهند زد.
7آیا دستگاه در هنگام قطع بودن برق کار میکند؟
بله ، در زمانی که برق قطع میشود باطری دستگاه فعال میشود ودستگاه از لحظه قطع برق تا 45 دقیقه، قابلیت کار با باطری را داراست.
8دستگاه چندسال گارانتی دارد؟
این دستگاه دارای 5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
9آیا این دستگاه برای زمانی که در مغازه حضور نداریم وسارق وارد میشود کاربردی دارد؟
بله ، با نصب انواع سنسورهای مختلف مانند سنسورچشمی ، این دستگاه همانند یک دزدگیر کامل در موقعیت های شبانه و تعطیلی واحد صنفی ، بلافاصله پس از ورود غیر مجاز به محل ، فعال شده و ضمن ایجاد مه غلیظ ، بوسیله سیستم مخابراتی دستگاه همزمان از طریق سرور پشتیبان با 10 خط تلفن تماس برقرار شده و اعلام هشدار صورت میپذیرد.
10دستگاه مه ساز برای چه محیطی مناسب است و تا چه مقدارمتراژ را تحت پوشش قرار می دهد؟
دستگاه مه ساز برای کلیه اماکن و محیط های بسته قابل استفاده است و در هر1ثانیه قابلیت پوشش 25حجم متر مکعب را دارد . لذا به عنوان مثال برای یک مکان با مساحت 25 متر مربع به ارتفاع 3 متر که حجم آن 75 متر مکعب خواهد بود ، این دستگاه در 3 ثانیه چنین مکانی را پر از مه غلیظ می نماید. برای مکان هایی با متراژ متفاوت میزان زمان پاشش مه بنا به مساحت محل تنظیم میگردد.
11ماندگاری مه در مغازه چقدر است؟
در صورتیکه درب ها بسته باشد و سیستم تهویه غیرفعال باشد حداقل 45 دقیقه و درصورتیکه درب باز و سیستم تهویه فعال باشد حداقل 15 تا 20 دقیقه زمان لازم است تا مه تولید شده تخلیه گردد
12علت گرم بودن دستگاه چیست ؟
تولید مه توسط فشار بالای کپسول و دمای بالایی که دائما در بخش مکانیکی دستگاه آماده بکار است صورت میگیرد . دمای بخش مبدل مایع به مه حدود 350 درجه سانتیگراد است که با عایق بندی پیشرفته ای که در این بخش صورت گرفته است ضمن جلوگیری از اتلاف حرارتی صرفا در حدود 50 درجه در بدنه دستگاه حس میگردد ، لذا گرم بودن دستگاه نشانه ی آمادگی دستگاه برای عمل کردن است.
13آیا مواد داخل دستگاه فاسد می شود؟ چرا نیاز به تعویض کپسول در سرویس سالیانه است؟
خیر ، مواد تشکیل دهنده مه تاریخ مصرف ندارد و فاسد نمیشود ولی به دلیل اینکه این سیستم امنیتی باید همواره آماده بکار باشد و صحت عملکرد آن جهت حفظ جان و اموال بسیار حساس است ، لذا طبق تایید و الزام نیروی انتظامی باید در فواصل زمانی مشخص دستگاه و اتصالات آن مورد بازبینی و سرویس سالیانه قرار گیرد. در هنگام انجام سرویس سالیانه کپسول قبلی با کپسول پرفشار جدید جایگزین میشود. و بنابراین محدودیتی در تعداد دفعات تست توسط مشتری در طول دوره استفاده نیز نمی باشد.
14مدت گارانتی باطری دستگاه چقدر است؟
دارای 5 سال گارانتی می باشد.
15آیا هزینه ی نصب وتجهیزات از هزینه ی دستگاه جدا می باشد؟
تحویل دستگاه در محل و نصب آن به همراه نصب یک عدد شاسی و یک عدد سنسور چشمی بدون هزینه می باشد ولی هزینه ی سیم کشی و نصب تجهیزات اضافه برعهده خریدار می باشد.
16اگر سیم کارت داخل دستگاه قطع شود یا خط ندهد دستگاه کار می کند؟
در صورت قطع احتمالی و موقت ارتباط مخابراتی دستگاه ، با توجه به اینکه سیستم مخابراتی دستگاه صرفا برای ارسال وضعیت دستگاه و اطمینان از صحت سلامت آن است، هیچ گونه اخلالی در عملکرد اصلی دستگاه ایجاد نمیشود .
17 آیا بعداز زدن شاسی دومرتبه می شود از دستگاه استفاده کرد ؟ دستگاه تا چند مرتبه قابل استفاده است؟
بله ، این دستگاه بنا به زمان پاشش مه تنظیم شده ، به طور معمول توانایی ایجاد مه برای 15 تا20 مرتبه را دارا می باشد
18در صورت نیاز به نقل مکان به محلی دیگر ، آیا دستگاه قابل جابه جایی هست؟
بله ، ابتدا جهت غیر فعال سازی باید به شرکت درخواست داده شود و پس از غیرفعال سازی به سادگی قابل باز نمودن است ، پس از آن با هزینه ای قابل قبول ، نصب مجدد توسط شرکت انجام میگردد. ولی با توجه به نکات فنی که باید در راه اندازی و نصب دستگاه رعایت گردد اکیدا توصیه میشود این موارد به شرکت اطلاع داده شود تا کارشناسان فنی مورد تایید شرکت جهت انجام آن اعزام گردند.
19هزینه دریافتی بایت سرویس سالیانه ، شامل چه موارد و خدماتی میگردد ؟
تیم فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت در دوره های زمانی 12 یا 18 ماهه با هماهنگی و اطلاع قبلی به مصرف کننده دستگاه به محل نصب دستگاه آمده و ضمن بررسی کلیه سیم کشی ها ، شاسی ها و سنسورها و تست عملکرد دستگاه ، کپسول دستگاه را تعویض نموده و کلیه اتصالات داخلی دستگاه و بخش های الکترونیکی و سلامت باطری ، چک میگردد و گارانتی دستگاه برای دوره زمانی آینده تمدید میگردد همچنین از آنجا که دستگاه همواره باید آماده بکار بوده و صحت سلامت آن در لحظه ای که نیاز به استفاده از آن پیش آید ، بسیار مهم است لذا هر دستگاه مه ساز ، کلیه پارامترهای الکتریکی خود مانند ولتاژ باطری ، وضعیت قطع و وصل برق شهر و دمای داخلی و ... را توسط سیستم مخابراتی تعبیه شده در دستگاه دائما به سرورهای پشتیبان شرکت ارسال می نماید و بدین گونه هر دستگاه دائما تحت نظارت و مانیتورینگ تیم پشتیبانی می باشد و چنانچه مشکلی در هریک از بخش های دستگاه بوجود آید بلافاصله تیم پشتیبانی تشخیص داده و برای رفع ایراد نیروی خود را اعزام می نماید. همچنین سیستم تلفن کننده سرورهای پشتیبان ، به طور دائم با 10 خط تلفن همزمان آماده اطلاع رسانی هشدارهای دستگاه های نصب شده می باشد. بابت کلیه خدمات حضوری ذکر شده و هزینه سرور ها ، خدمات مخابراتی ، پشتیبانی و مانیتورینگ مبلغی تحت عنوان شارژ پس از پایان یکسال اول از مشترکین دریافت میگردد.

امنیت در 3 قدمی شماست :
سارقانی که از شما می‌ترسد ...

این سیستم یک سیستم امنیتی هوشمند بازدارنده و ویژه جهت حفاظت از کلیه اماکن حساس به لحاظ امنیت می باشد. در حال حاضر کلیه سیستم های امنیتی ارائه شده تاکنون صرفا جهت اعلام خطر و یا ضبط وقایع و اطلاع رسانی ، طراحی و تولید شده اند . سیستم طراحی شده توسط این شرکت ضمن دارا بودن تمامی ویژگیهای سیستم های امنیتی موجود قابلیت بالایی درپیشگیری و بازدارندگی از وقوع سرقت را دارا می باشد. این سیستم با بهره مندی از سنسورهای مختلف و قابلیت ارتباط آسان و سریع با کاربران، امنیت جانی کاربران و تجهیزات تحت کنترل و اماکن نصب شده را تضمین می نماید .

1) در مد روزانه ، در هنگام کار فروشگاه یا هر مکان مورد استفاده ، چنانچه سرقت مسلحانه یا ورود افراد مزاحم اتفاق افتد، به محض احساس خطر ، مغازه دار یا کاربر دستگاه با فشردن شاسی یا ریموت دستگاه سیستم را فعال می نماید. در این حالت دستگاه با تولید مه بسیار غلیظی در کمترین زمان ممکن بلافاصله دید سارق را از بین برده و با برقراری ارتباط با مرکز پلیس یا نگهبانی محل وقوع خطر را اطلاع می دهد.

2) در مد شبانه یا تعطیلی ، در هنگام تعطیلی مکان مورد استفاده سیستم با انواع سنسور های مختلف مانند سنسورهای تشخیص حضور و ... ارتباط داشته و به محض دریافت هرگونه سیگنال فعال شده و ضمن تولید مه متراکم جهت از بین بردن دید سارق ، با مرکز پلیس یا نگهبانی ارتباط برقرار کرده و اعلام خطر مینماید.

 

قیمت

29.700میلیون تومان

جهت اطلاع از شرایط پرداخت و تسهیلات خرید محصولات دانش بنیان هم اکنون فرم زیر را تکمیل نمایید
 

اسنویز را میخواهم!

این فرم را تکمیل نمایید تا متخصصان ما در اسرع وقت به مشاوره و راهنمایی شما بپردازند


همچنین جدیدترین فیلم‌ها و اخبار سرقت برای شما ارسال خواهد شد!
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟